Multiagencja Ubezpieczeniowa Turek

Wioleta Pawłowska

Multiagencja Ubezpieczeniowa – Wioleta Pawłowska to firma oferująca usługi ubezpieczeniowe na rynku lokalnym jak i krajowym. W ofercie mojej firmy znajdują się ubezpieczenia zarówno te najbardziej powszechne jak ubezpieczenia majatkowe (OC, AC, Dom) poprzez ubezpieczenia turystyczne, NNW, kończąc na kompleksowych ubezpieczeniach na życie. Służe swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie oferowanych przezemnie usług mając na uwadze najlepsze dobro klienta. Dla mnie nie liczy się liczba zdobytych klientów, a bardziej tych zadowolonych, którzy powracają.

Staram się na bieżąco uzupełniać swoją wiedze, o aktualne zmiany, które są wprowadzane w OWU, Nie boje się trudnych pytań, a jeżeli pojawiają się te na , które nie znam odpowiedzi – dopytuje moich przełożonych, po to by nie wprowadzać klienta w błąd.

Działam zarówno stacjonarnie jak i on-line. Jestem otwartą na klienta, cieszą mnie każde słowa uznania, ale też z pokorą przyjmuję wszelkie uwagi, które staram się wdrożyć w działanie.

Zadowolony i ubezpieczony klient to dla mnie priorytet. Ubezpieczenia to moja pasja. Robię to co lubię, a nie muszę. Wykonywana przezemnie praca daje mi ogromną satysfakcje i zadowolenie, którym potrafie zarażać swoich klientów.

Wioleta Pawłowska

Niezależny doradca ubezpieczeniowy